World around us
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World around us
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Кандидатствай за Преводач
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyПет Дек 20, 2013 11:32 am by joo86

» Как да четем фен превода?
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:55 pm by penka1234

» Мнението Ви за форума?
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyПет Сеп 06, 2013 5:59 pm by penka1234

» Bound in Sin
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyПет Сеп 06, 2013 2:56 pm by penka1234

» Dangerous Highlander (Dark Sword, #1)
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyСря Юли 03, 2013 2:28 pm by aranna

» Forbidden Highlander (Dark Sword, #2)
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyЧет Апр 18, 2013 11:47 pm by aranna

»  Лоръл К. Хамилтън - Анита Блейк, ловецът на вампири - Синя луна - книга 8
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyСря Юли 18, 2012 4:30 pm by ilovebigbang97

» Съобщения от Администраторите
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyНед Апр 22, 2012 11:01 pm by нел

» 30-дневно предизвикателство: ХОРА КОИТО БИХ ИСКАЛ/А ДА НАМЕРЯ В ЛЕГЛОТО СИ
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyСъб Апр 21, 2012 3:46 pm by kris

» 30-дневно предизвикателство: АКО
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyПон Мар 19, 2012 11:01 pm by arestigaye

» Важно : ACTA
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyПет Мар 02, 2012 6:07 pm by нел

» Номирации за подпис на месец Февруари!
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyПет Мар 02, 2012 2:36 pm by arestigaye

» Номирации за аватар на месец Февруари!
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyНед Фев 26, 2012 4:09 pm by kris

» Номирации за потребител на месец Февруари!
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyНед Фев 26, 2012 4:01 pm by kris

» Приятели на форума
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните EmptyЧет Фев 23, 2012 7:33 pm by Infinite Desire

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:31 am
Ново
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните Yghacv
Tук ще намирате всичко ново, което се случва в форума:



Време беше най-после да се върнем към корените си и това какви сме. В този дял ще можете да намерите книгите и творбите на БЪЛГАСКИ писатели. Дайте им шанс! От Дявола вътре в мен всяка седмица ще се пуска нова глава, а глави от Непознато Удоволствие можете да очаквате в края на месец юни! (колко глави не можем да ви кажем)
За фен превода:
Текущи преводи:



Непознато удоволствие

Прегърни вечността

Изгряващ воин

Дявола вътре в мен



За да четете фен превода трябва да имате 50 мнения!
За да разберете как да станете наши приятели трябва само да кликнете на банера(:
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

arestigaye

arestigaye
helper of 2011
helper of 2011
Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните Kiss%20of%20a%20demon%20king

БЕЗСМЪРТНИ СЛЕД ЗАЛЕЗ СЛЪНЦЕ
Целувката на краля на Демоните
Кресли Кол
2009г.

С една целувка, той знаеше, че тя ще бъде неговата кралица ...

От бестселър автора на Ню Йорк Таймс Кресли Кол идва тази омагьосваща историята за царя на Демоните, който се бори да си върне короната и порочната магьосница, която се осмелява да се възползва от най-съкровените му желания, за да го осуети.

Неговата фикс-идея : чародейката, който се предава тялото си,
но не и сърцето си.


Когато Сабин, Кралицата на Илюзиите, примамки и залавя Райдстром Уоуд в леговището си, безмилостния войн се бори да се противопостави на нейната съблазан. Но неговата жестока природа на Демон ласти за деликатното й тялото и не позволява да бъде отречена. Дори докато Райдстром планира да избяга, той все още възнамерява да предяви правата си над Сабин като своя, но този път при неговите условия.

Нейното падение: белязанията от битки Демон, който се заклева да я задържи на всяка цена.

Когато Райдстром се освобождава, той отвлича Сабин, сменяйки техните роли. Сега тя е тази, която се бори да устои на изкусителните мъчения. С всеки безмилостна среща, Сабин все повече жадува за безмилостния й противник.

Никога не се предполагаше, че ще се желят един друг толкова много ...

Ако успеят да победят зловещия враг, който стои по между им, ще направи ли Сабин върховната жертва, за да я спаси своя демон или гордия крал ще се откаже от короната си и битките за нея, за да запази своята магьосница...

Превод: Дени / arestigaye


Линк към GoodReads
Официален линк към книгата в сайта на Кресли Кол

runaeska

runaeska
хелпъри
хелпъри
Горещо я препоръчвам. Една от любимите ми от поредицата. То, всъщност, не мога да се сетя за някоя, която да не става за препрочитане.

arestigaye

arestigaye
helper of 2011
helper of 2011
runaeska написа:Горещо я препоръчвам. Една от любимите ми от поредицата. То, всъщност, не мога да се сетя за някоя, която да не става за препрочитане.

Не знам защо, но имам чивството, че май всичките са ти любими lol! Споко, и аз съм така, просто не мога да избера (въпреки че, вече казах, Лотаир наистина някак си много ми влезе под кожата, гада му с гад). Какаво да се прави, пореицата е наистина ВЕЛИКА Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните 1957121563

runaeska

runaeska
хелпъри
хелпъри
Еми, хубавото си е хубаво. Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните 3684354812 Винаги те изненадва с нещо тази поредица - демони, валкири, вампири, вещици, върколаци - от всичко има. Веднъж жената кучка, веднъж мъжът гад. Има и Никс Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните 2384617181

arestigaye

arestigaye
helper of 2011
helper of 2011
Oooooo да, НИкс е като катеричока от Ледена Епоха - уж на заден фон, но без нея просто книгата нямаше да бъде същата Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните 2384617181 Kiss of a Demon King - Целувката на краля на Демоните 2948970929

Sponsored content


Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

 

Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии