World around us
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World around us
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Кандидатствай за Преводач
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyПет Дек 20, 2013 11:32 am by joo86

» Как да четем фен превода?
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:55 pm by penka1234

» Мнението Ви за форума?
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyПет Сеп 06, 2013 5:59 pm by penka1234

» Bound in Sin
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyПет Сеп 06, 2013 2:56 pm by penka1234

» Dangerous Highlander (Dark Sword, #1)
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyСря Юли 03, 2013 2:28 pm by aranna

» Forbidden Highlander (Dark Sword, #2)
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyЧет Апр 18, 2013 11:47 pm by aranna

»  Лоръл К. Хамилтън - Анита Блейк, ловецът на вампири - Синя луна - книга 8
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyСря Юли 18, 2012 4:30 pm by ilovebigbang97

» Съобщения от Администраторите
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyНед Апр 22, 2012 11:01 pm by нел

» 30-дневно предизвикателство: ХОРА КОИТО БИХ ИСКАЛ/А ДА НАМЕРЯ В ЛЕГЛОТО СИ
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyСъб Апр 21, 2012 3:46 pm by kris

» 30-дневно предизвикателство: АКО
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyПон Мар 19, 2012 11:01 pm by arestigaye

» Важно : ACTA
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyПет Мар 02, 2012 6:07 pm by нел

» Номирации за подпис на месец Февруари!
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyПет Мар 02, 2012 2:36 pm by arestigaye

» Номирации за аватар на месец Февруари!
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyНед Фев 26, 2012 4:09 pm by kris

» Номирации за потребител на месец Февруари!
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyНед Фев 26, 2012 4:01 pm by kris

» Приятели на форума
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. EmptyЧет Фев 23, 2012 7:33 pm by Infinite Desire

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:31 am
Ново
30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. Yghacv
Tук ще намирате всичко ново, което се случва в форума:



Време беше най-после да се върнем към корените си и това какви сме. В този дял ще можете да намерите книгите и творбите на БЪЛГАСКИ писатели. Дайте им шанс! От Дявола вътре в мен всяка седмица ще се пуска нова глава, а глави от Непознато Удоволствие можете да очаквате в края на месец юни! (колко глави не можем да ви кажем)
За фен превода:
Текущи преводи:



Непознато удоволствие

Прегърни вечността

Изгряващ воин

Дявола вътре в мен



За да четете фен превода трябва да имате 50 мнения!
За да разберете как да станете наши приятели трябва само да кликнете на банера(:
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Infinite Desire

Infinite Desire
Admin
Admin
Ден Първи – Любим мъжки герой
Ден Втори – Любим женски герой
Ден Трети – Любим герой от всички
Ден Четвърти – Герой, когото мразите
Ден Пети – Любим епизод
Ден Шести – Епизод, който мразите
Ден Седми – Любима сцена
Ден Осми – Любим цитат
Ден Девети – Сцена, която ви прави щастливи
Ден Десети – Сцената, която ви разплака
Ден Единадесети – Сцената, на която се смяхте
Ден Дванадесети – Сцена, която ви ядоса
Ден Тринадесети – Най-шокиращ момент
Ден Четиринадесети – Любимо приятелство
Ден Петнадесети – Любима двойка
Ден Шестнадесети – Любима песен от саундтрака на ДНВ
Ден Седемнадесети – Любим актьор от актьорския състав
Ден Осемнадесети – Любима актриса от актьорския състав
Ден Деветнадесети – Книгите или Сериалът?
Ден Двадесети – Какво искате да се случи в следващия сезон?
Ден Двадесет и Първи – Герой, който ви липсва
Ден Двадесет и Втори – Герой, който най-много прилича на вас
Ден Двадесет и Трети – Нещо, което обичате в ДНВ
Ден Двадесет и Четвърти – Нещо, което мразите в ДНВ
Ден Двадесет и Пети – Епизод, който ви се иска да не се беше случвал
Ден Двадесет и Шести – Нещо, което искахте да се случи, но не се е случило
Ден Двадесет и Седми – Нещо, което не искахте да се случи, но се е случило
Ден Двадесет и Осми – Любима снимка на екипа
Ден Двадесет и Девети – Любимо събитие в Мистик Фолс
Ден Тридесети – Любим финал на сезон

https://worldaround.bulgarianforum.net/

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 1 - Деймън 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 3361721009

30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. Damon-salvatore



Последната промяна е направена от kris на Пон Яну 16, 2012 8:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Infinite Desire

Infinite Desire
Admin
Admin
ДЕН 1:

ДЕЙМЪНННН


30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 4273392J

https://worldaround.bulgarianforum.net/

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 2: Катрин

30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. Ndinsa23g34

Ден 3: Клаус

30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 4175751v

Ден 4: антипатичен ми беше чичо Джон

30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 2652ee29-300-358-ups-ri-12kmrk55zt

ПП. Тотално забравих за това предизвикателство и сега си наваксах пропуснатите дни. А ми е любим сериал, за какво ли мисля, че го забравих така 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 2929497273

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 5: Любим епизод - труден избор, като се има предвид, че сериала си ми е много любим. И все пак последния - сезон 3, еп.11 - "Our Toun" с многоочакваната целувка на Деймън и Елена. 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 3361721009

Infinite Desire

Infinite Desire
Admin
Admin
Second day:

Katherine


30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 5Iact

30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. O92Rh

30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. Qu5st

30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. MDEqF

https://worldaround.bulgarianforum.net/

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 6: Мразя епизода в който се развали проклятието върху Клаус. Беше гадно Елена да избира между Джена и Стефан, кой да умре. И все пак Клаус уби Джена, Тайлър ухапа Деймън, а Елена умря за малко. Абе, кофти епизод.

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 7: Любима сцена - хм, толкова са много и свързани с различни персонажи, че не мога да реша коя ми е най-любима.

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 8: Не мога точно да цитирам, но момента е когато Деймън е в стаята на Елена, за да й върне изгубения медальон с върбинка и й казва, че я обича, но понеже осъзнава егоизма си в случая, защото тя е с брат му, я кара да забрави разговора им и й връща медальона, а той вече е изчезнал. Беше много мило.

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 9: Много сцени ме правят щастлива и повечето са с Деймън 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 3361721009

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 10: Плаках единствено и то доста на сцената с разваляне на проклятието и най-вече за Джена. Още ме е яд на сценаристите, че я убиха. Беше супер готина и забавна леля.

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 11: На много сцени съм се смяла. Една от тях е, когато Елена, Деймън и Аларик бяха отишли да търсят Стефан в някаква гора. И един от ново-трансформиралите се хибриди върколак ги нападна и Деймън да му отвлече вниманието му казва "Ей, къци, къци, къци." Голям е образ Деймън. 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 2384617181

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 12: Ядосах се на Деймън, когато счупи врата на брата на Елена - Джеръми. Лош Деймън. 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 2384617181

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 13: Ами, то в Дневниците, повечето моменти са шокиращи. 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 2384617181

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 14: Харесвам приятелството на Аларик и братята Салваторе. Може и да са коренно различни и понякога да се дразнят, но на края винаги се обединяват и си помагат.

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 15: Деймън и Елена - макар да не са двойка, все още 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 3361721009 Харесвам много и Каролайн и Тайлър - има химия между тях.

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 16: Нямам. Let\\'s see

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 17: Иън Джоузеф Сомърхолдър 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 3361721009

30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. Ian-somerhalder-people

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 18: Нина Добрев - мацка е, а и е супер естествена.

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 19: Сериалът 30-дневно предизвикателство: ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА. 2592281212

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 20: Искам повече моменти с Древните. Стефан да остави Елена на Деймън и да се заиграе с Катрин.

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 21: Липсва ми леля Джена

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 22: Не знам, май няма такъв. Let\\'s see

kris

kris
Ветеран
Ветеран
Ден 23: Харесвам, че сериала освен интересен и с готин актьорски състав е и почти винаги непредсказуем. Сценаристите са много добри.

Sponsored content


Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

 

Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии