World around us
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
World around us
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Кандидатствай за Преводач
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyПет Дек 20, 2013 11:32 am by joo86

» Как да четем фен превода?
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:55 pm by penka1234

» Мнението Ви за форума?
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyПет Сеп 06, 2013 5:59 pm by penka1234

» Bound in Sin
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyПет Сеп 06, 2013 2:56 pm by penka1234

» Dangerous Highlander (Dark Sword, #1)
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyСря Юли 03, 2013 2:28 pm by aranna

» Forbidden Highlander (Dark Sword, #2)
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyЧет Апр 18, 2013 11:47 pm by aranna

»  Лоръл К. Хамилтън - Анита Блейк, ловецът на вампири - Синя луна - книга 8
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyСря Юли 18, 2012 4:30 pm by ilovebigbang97

» Съобщения от Администраторите
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyНед Апр 22, 2012 11:01 pm by нел

» 30-дневно предизвикателство: ХОРА КОИТО БИХ ИСКАЛ/А ДА НАМЕРЯ В ЛЕГЛОТО СИ
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyСъб Апр 21, 2012 3:46 pm by kris

» 30-дневно предизвикателство: АКО
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyПон Мар 19, 2012 11:01 pm by arestigaye

» Важно : ACTA
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyПет Мар 02, 2012 6:07 pm by нел

» Номирации за подпис на месец Февруари!
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyПет Мар 02, 2012 2:36 pm by arestigaye

» Номирации за аватар на месец Февруари!
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyНед Фев 26, 2012 4:09 pm by kris

» Номирации за потребител на месец Февруари!
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyНед Фев 26, 2012 4:01 pm by kris

» Приятели на форума
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс EmptyЧет Фев 23, 2012 7:33 pm by Infinite Desire

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:31 am
Ново
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс Yghacv
Tук ще намирате всичко ново, което се случва в форума:



Време беше най-после да се върнем към корените си и това какви сме. В този дял ще можете да намерите книгите и творбите на БЪЛГАСКИ писатели. Дайте им шанс! От Дявола вътре в мен всяка седмица ще се пуска нова глава, а глави от Непознато Удоволствие можете да очаквате в края на месец юни! (колко глави не можем да ви кажем)
За фен превода:
Текущи преводи:



Непознато удоволствие

Прегърни вечността

Изгряващ воин

Дявола вътре в мен



За да четете фен превода трябва да имате 50 мнения!
За да разберете как да станете наши приятели трябва само да кликнете на банера(:
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Infinite Desire

Infinite Desire
Admin
Admin
Аз детективът или следващия Шерлок Холмс Gnwino

Обичате криминални книги, сериали и филми? Чеетете в захлас или не отделяте очи от екрана опитвайки се да нацелите устата си с ръката с пуканки? Не успявате и пуканките се разпиляват по вас , но не ви интересува, защото умът ви трескаво се опитва да разбере кой е убиецът?

Е това е точното място за вас!

Позволете ми да ви представя най-новата ми "гениална идея".


Гениалната ми идея представлява игра в която вие ще имате възможността да сте детективът и да разгадавате случей на убийство, кражба, отвличане и каквото друго престъпление ми дойде в ума или копирам от книга.
Като детектив вие ще имате правото да разпитвате абсолютно всички замесени в случея и да получавате сведения от полицията за всички нови улики, които е открила. Може да ползвате и информацията намерена от другите детективи. Все пак това е игра и трябва да имате съперници за да е интересно, нали?
Играта няма да се води под формата на рп, а като прост разпит от ваша страна, само с въпроси.

Ето кратък план на играта:
Първата игра съм замислила да е по книгата на Агата Кристи Убийство на игрището за голф. За тези, които са я чели и сега си казват че знаят убиеца ще ги успокоя като кажа че сюжетната линия ще бъде почни същата, но малко изменена и убиеца няма да е същия.
Стъпка едно: Въведение в местопрестъплението.
Втора стъпка: Пускам ви първия разпит, като отправна точка.
Трета стъпка: Продължаваме с разпитите. ( за свеки свидетел ще бъде направена тема в която вие ще можете да го разпитвате, аз отговорям от страна на разпитвания описвайки не само какво казва, а и как и с какви жестове, на места в разта може да включи и полицията, която ще задава повече време правилните така че да ви помогне и насочи.)
Стъпка четвърта: Нови разкрития. ( в специална тема ще получавате разкрития които ще ви помогнат и насочат)



[size=17]Та това е краткия план на играта. Ще се радвам да разбера мнението ви и дали ви се струва интересно. А още повече ще се радвам да разбера дали има желаещи да играят. Аз детективът или следващия Шерлок Холмс 2100610200



Последната промяна е направена от Infinite Desire на Вто Авг 02, 2011 7:38 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

https://worldaround.bulgarianforum.net/

нел

нел
Admin
Admin
Ми аз не си падам много по Агата Кристи, но нямам против да опитам играта. Може да стане забавно.

Infinite Desire

Infinite Desire
Admin
Admin
По принцип няма е само по книги на Агата Кристи, но реших да отдам малко уважение към книгата, която ме вдъхнови за играта. Аз детективът или следващия Шерлок Холмс 803268951

https://worldaround.bulgarianforum.net/

Muse

Muse
Скопеняк
Скопеняк
Според мен идеята е страхотна! Аз детективът или следващия Шерлок Холмс 4016569306 Поздравления за въображението. Аз мисля да се пробвам, струва ми се забавно. (:

LyLy

LyLy
Admin
Admin
Звучи интересно! Вероятно ще бъде забавно Аз детективът или следващия Шерлок Холмс 2100610200

geri_113

geri_113
Скопеняк
Скопеняк
Определено зучи интересно, въпреки че тази книга на Агата Кристи не съм я чела. Определено мисля и аз да се пробвам ori

Infinite Desire

Infinite Desire
Admin
Admin
Дяла е направен и темите и всичко е пуснато, надявам се да включите в играта Аз детективът или следващия Шерлок Холмс 2929497273

Ето линкче към дяла: https://worldaround.bulgarianforum.net/f108-forum

https://worldaround.bulgarianforum.net/

Sponsored content


Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

 

Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии